Bizi Takip Edin

Magazin

Filbox Tv kanalları,Radyoları ve Filmleriyle dünyayı evinize getiriyor

Yayınlandı

Tarih

10 Yıldır Türkiye’de Platform İşletmeciliği Yapan FİLBOX 2019 Yılında KÖSEOĞLU MEDYA tarafından satın alındıktan sonra AYHAN KÖSEOĞLU yönetiminde yayıncılığa devam etti.

Yerli sinemanın yanında başta Amerikan sineması olmak üzere Avrupa ve Asya sinemasının seçkin yapımlarını da içinde barındırmaktadır.

Sektörün dijitalde büyüme ivmesi ile beraber Türkiye’nin ilk OTT Platformunu hayata geçiren FİLBOX bu yönde hızla teknik yenilikler ile dünyada bilinen OTT Platformu oldu.

Öncelikle Platform içindeki TV kanal sayısını artırarak 400 den fazla TV Kanalı ile izleyicilere kesintisiz ve kaliteli TV izleme keyfini sunmakta olup 2022 yılında TV sayısını 1000 yapmayı hedeflemektedir. FİLBOX,İçeriğindeki 10.000 saatten fazla Sinema,Film,Belgesel ile VOD olarakda Sektörde iddialı adımlar atıyor.

Yerli sinemanın yanında başta Amerikan sineması olmak üzere Avrupa ve Asya sinemasının seçkin yapımlarını da içinde barındırmaktadır.

Tv sektöründe iddialı çalışmalar yaparken Radyo kanallarını da Platforma dahil eden FİLBOX şuanda 100’den fazla radyoyu platformuna dahil etmiş olup her gün radyo sayısını artırarak sektöre önemli bir ivme kazandırıyor.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar