Bizi Takip Edin

Video haber

İsmail Türk; “Türkiye için Çin ve Rusya korkusuna gerek yok”

Yayınlandı

Tarih

Gazeteci İsmail Türk, Odak Noktası programında Türk Dünyası ve Asya ülkeleri ilişkisini ele aldı. Türk “Gördüğümüz kadarıyla Orta Asya, Türk Dünyası ve Türkiye için Çin korkusuna ve Rusya korkusuna ortak ve uzun vadede gerek yok, bu ilişkileri geliştirmek bu dünyayla buluşmak bu bölgenin çıkarına gibi gözüküyor. Rusya ilişkileri ile ilgili iktidarın tutumu son günlerde ambargo uygulanması, ilişkilerin geliştirilmesi noktasında biraz Batı ve NATO’nun istekleri doğrultusunda gelişiyor.” şeklinde konuştu.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyaset

Akşener’den CHP itirafı: Hayatımın en büyük pişmanlığı

Yayınlandı

Tarih

Editör

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında 6’lı masayı resmen dağıttı. Akşener, “Bu parti seçime girebilsin diye CHP’den 15 milletvekili istedik. Hayatımın en büyük pişmanlığıdır. Bundan sonra size hayatta başarılar diliyorum.” dedi.

Partisinin olağan kurultayında açıklama yapan İyi Parti Genel Başkanı Akşener, CHP’ye ilişkin çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Akşener, “Bu parti seçime girebilsin diye CHP’den 15 milletvekili istedik. Hayatımın en büyük pişmanlığıdır. Bundan sonra size hayatta başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Okumaya Devam Et

Video haber

Depremde yıkılan kuruyemişçinin enkazında ayçiçekleri yeşerdi

Yayınlandı

Tarih

Editör

Okumaya Devam Et

Video haber

Mehmetçik, Kosova’nın kuzeyindeki Zubin Potok’ta

Yayınlandı

Tarih

Editör

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar