Bizi Takip Edin

Magazin

Müzik dünyasının deneyimli şarkıcısı Sheri Deniz

Yayınlandı

Tarih

Sheri Deniz için kullanılan bir kimlik oldu. Müzik dünyasının aydınlanmış felsefecisi yol gösteren farkındalığını fark ettiren, hem güzel, hem güzel kalbe sahip bir kadın.

Yeni Şarkısı Neredeyse Evimdeyim çıktı. Şarkı Ruhani boyutta, çok farklı okuma ve müziği ile Dünya’da  bir ilki yaptı. Tüm dijitallerde yerini aldı. Söz: Sheri Deniz. Müzik: Taha Berk Doğanay. Yapım: MD production  Bu sene 7 Singel ile 2022 bitiriyor.  Şarkıları Uyuyan zihinleri uyandırmak ve Tanrı’yı unutanlara hatırlatan sözler yazan Sheri Deniz. Bundan daha iyi nasıl olur? Sevap böyle kazanılır dedi. İnsanlık için çalışın diyede öğütte bulundu.

Hareketli bir şarkı olan “Öp beni Çapkın” bayanlar için “Yanıldığımı söyle” ise  aldatılanlar için yazıldı. Her 2 şarkının Aranjörü ise Ozan Kavasoğulları.

Sheri Deniz “Artık piyasada kendi şarkılarımla varım” diyor.

Yıllar geçtikçe şarkı söyleme yeteneğini ortaya çıkartan Sheri Deniz, aynı zamanda söz yazarlığınada başlamış oldu. Bestede yapabileceğini iddia eden Sheri Deniz, kendisine rakip olarak Sibel Can’ı görüyor. Bir dönem magazin dünyası Sheri Deniz’i Sibel Can’ın danstaki rakibi olarak tanıtmıştı.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar