Bizi Takip Edin

Magazin

Seçimlerde hangi ünlü hangi adaya oy verecek?

Yayınlandı

Tarih

Ünlü isimler 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turunda hangi adaya oy vereceklerini birer birer açıklıyorlar.

Türkiye 28 Mayıs Pazar günü yeni Cumhurbaşkanı’nı seçecek. Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında tercih yapılacak seçim öncesinde ünlüler de oylarının rengini belli ediyor. Sanat ve spor dünyasının tanınmış simaları gerek 14 Mayıs’tan önce gerekse iki tur arasında tercihlerini açıklamaya devam ediyorlar.

26 Mayıs itibariyle Twitter ve Instagram ağırlıklı olarak sosyal medya hesaplarından Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğini alenen açıklayan ünlüler şu isimlerden oluşuyor:

Hakan Ural, Alişan, Mesut Özil, Doğuş, Muazzez Ersoy, İbrahim Tatlıses, Tuğçe Kazaz

Millet İttidakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verecek ünlülerin listesi ise biraz daha kalabalık görünüyor:

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz, Gökhan Özoğuz, Gülşen, Fazıl Say, Mor ve Ötesi, Teoman, Demet Akbağ, Hüsnü Arkan, Zülfü Livaneli, Funda Eryiğit, Aynur Aydın, Hayko Cepkin, İlker Kaleli, Kalt, Atilla Taş, Hande Doğandemir, Ayşe Özyılmazel, Can Bonomo, İlyas Salman, Ahmet Mekin, Fatma Turgut, Tülin Özen…

Bu arada, içlerinde Haluk Bilginer, Mehmet Günsür, Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Senan Kara, Rüçhan Çalışkur, Ece Uslu, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı sanatçılar ise çektikleri videolarla ‘Sandığa Sarıl’ çağrısında bulundu. Sanatçılar kampanya kapsamında sandık güvenliğine dikkat çekerek herkesi sandıkları korumaya davet etti. Videolarda “Hak, hukuk; adalet için 28 Mayıs’ta oyumu verip sandığıma sarılıyorum. Sizin için önemli olan neyse oyunuzu verip sandığınıza sarılın. Demokrasi, adalet, özgürlük ve geleceğimiz için 28 Mayıs’ta sandığa sarıl” ifadeleri kullanıldı.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar