Bizi Takip Edin

Magazin

Ünlü oyuncudan skandal itiraf! ‘Hizmetçimizin oğlunun babası benim’

Yayınlandı

Tarih

Avusturyalı aktör Arnold Schwarzenegger, yıllar önce evindeki hizmetlilerden biri olan Mildred Baena’dan bir oğlu olduğunu açıklayarak; Hollywood’un en büyük ihanet skandallarından birine imza atmıştı. Ünlü isim, dijital bir platformda yayınlanacak olan belgeselinde yaşananlarla ilgili konuşarak, eşine sadakatsizliğini itiraf ettiği anı paylaştı.

Rol aldığı ‘Terminatör’, ‘Gerçeğe Çağrı’ ve ‘Av’ gibi filmlerle hafızalara kazınan, aksiyon filmlerinin yıldızı Arnold Schwarzenegger ile 1986’da dünyaevine girdiği, dört çocuğunun annesi Maria Shriver; Hollywood’un hem en olaylı hem de en uzun süren boşanma davalarından birine konu olmuştu.

Schwarzenegger’ın, evli olduğu dönemde evinde çalışan hizmetlilerden biri olan Mildred Baena’dan Joseph Baena adında bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Joseph’a gerçek babasının kim olduğu, 15 yıl boyunca söylenmemişti.

GERÇEĞİ YILLAR SONRA AÇIKLADI

Ancak Schwarzenegger, eşinin yaşananları Mildred Baena’dan öğrenmesi üzerine evliliğini bitiren açıklamayı 2011 yılında yaparak, Joseph Baena’nın babası olduğunu itiraf etmişti. Ortaya çıkan bu gerçek, o dönemin en büyük skandallarından biri olarak anılmıştı.

Maria Shriver, bunun ardından evliliğini sonlandırmak için ilk adımı atarak boşanma davası açmıştı. Aktör ile evliliğinden dört çocuğu bulunan Shriver, dava dilekçesinde kocasının evlilik dışı çocuğunu boşanma gerekçesi olarak öne sürmüştü.

“BÜYÜDÜKÇE BANA OLAN BENZERLİĞİ ORTAYA ÇIKIYORDU”

Aktör, sonrasında ‘Herşeyi Hatırlıyorum: Benim İnanılmaz Hayat Hikayem’ adlı kitabında yaşadıklarını anlatarak; ihanetin ardından eşini geri kazanmak için uğraştığını, ancak Shriver’ın boşanma davası açmasını engelleyemediğini açıklamıştı. Joseph Baena’dan da bahseden ünlü isim, şöyle yazmıştı:

Baena’nın eşinin, Joseph’ın gerçek babası olduğuna kendimi ikna etmeye çalıştım ama Joseph büyüdükçe bana olan benzerliği ortaya çıkıyordu.

2011 yılında açılan boşanma davası, tam on yıl sürmüş ve yasal işlemler 2021 yılında tamamlanmıştı. Boşanmanın 10 yıl sürmesinin nedenleri olarak ise karmaşık bir mülk anlaşması ve motivasyon eksikliği gösterilmişti.

İHANETİ İTİRAF ETTİĞİ ANI ANLATTI

75 yaşındaki Arnold Schwarzenegger, dijital bir platformda yayınlanan ‘Arnold’ adlı belgeselinin fragmanında yaşınan skandalla ilgili konuştu. Eşi Maria’ya, hiztmelileri Mildred’dan bir çocuğu olduğunu itiraf ettiği anı anlatan ünlü isim, şöyle konuştu:

Maria ve ben haftada bir kez evlilik danışmana gidiyorduk. Danışman, seanslardan birinde; ‘Maria, bu gün bir konuda çok açık bir cevap istiyor. Senin, Joseph’in babası olup olmadığını bilmek istiyor’ dedi. O an kalbimin durduğunu sandım, ama sonra gerçeği söyledim. ‘Evet Maria, Joseph benim oğlum’ dedim. Eşim bunu duyduğunda yıkıldı.

“1996 yılında Mildred ile bir ilişkim oldu” diyen Schwarzenegger, “Başlangıçta Joseph’ın benim oğlum olduğunu gerçekten bilmiyordum. Ama çocuk büyümeye başladıkça bazı şeyler netleşti ve mesele bunu nasıl gizli tutacağıma geldi. Böyle bir şeyi nasıl gizli tutabilirsin ki?” ifadelerini kullandı.

“HERKES ACI ÇEKMEK ZORUNDA KALDI”

Arnold, bu konuda konuşmaktan çekindiğini; çünkü her konuştuğunda ‘yaraların yeniden deşildiğini’ de söyleyerek, “Yaptığım hatalar yüzünden aileme yeterince acı çektirdiğimi düşünüyorum. Herkes acı çekmek zorunda kaldı. Maria, çocuklar, Joseph, Joseph’ın annesi. Herkes acı çekti” dedi.

Joseph’ın kendisini gururlandıran ‘harika bir adam’ olduğunu paylaşan aktör, “Yaptığım şey yanlıştı. Ancak Joseph’a bu dünyada hoş karşılanmadığını hissettirmek istemiyorum, çünkü o bu dünyada çok hoş karşılanıyor. Onu seviyorum, olağanüstü bir genç adam oldu” diye konuştu.

“MARIA İLE HARİKA BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Schwarzenegger ayrıca Shriver ile ‘bu üzücü hikayenin ortasında çocuklarını gerçekten iyi yetiştirebildikleri için çok mutlu olduğunu’ aktardı:

Yanınızda iyi bir ortağınızın olmasından daha önemli bir şey yoktur ve Maria her adımda yanınızdaydı. Gerçekten harika bir ilişkimiz var. Her türlü özel günde bir aile olarak hep birlikteyiz. Ama tabii ki tek bir çatı altında, aile olarak bir arada olduğumuz zamanlardaki gibi değil. Artık böyle bir durum söz konusu değil.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar