Bizi Takip Edin

Magazin

Ünlü Sanatçı;’Eşim bile bilmiyor du’…Mezar yerini hazırlamıştım’

Yayınlandı

Tarih

Sinan Özen’in Burcu Kartal ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Neva, yaşadığı bağırsak rahatsızlığından dolayı 7 kez ameliyat masasına yattı. Uzun süre tedavi gören Neva’dan güzel haber Ocak 2021’de geldi.

Mutluluğunu “Tedavimiz bir süre daha devam edecek. Ama büyük bir bölümünü atlattık.” sözleriyle duyuran Sinan Özen, 2. Sayfa programına konuk oldu.

Özen, yaşadıkları zor günleri canlı yayında anlattı:

“Öyle bir dönem yaşadık ki, artık ben çocuğumun mezar yerini bile hazırlamıştım. Eşim bile bunu bilmiyor, şu an öğrendi belki. ‘Alıp eve götürün, belki son dakikaları… Bir görülsün’ durumu söz konusu olduğunda ‘Hayır’ dedim. ‘Hocam burada kalacak!’ Düşünün, arıyorum. ‘Bana bir mezar yeri lazım’ diyorum. Söylerken bile dişlerimi sıkıyorum. ‘Çocuk için mezarlık yeri’ diyorum.’ Adresi veriyorum. Her şeyim ayarlanıyor. ‘Sinan Bey hazır’ diyorlar bana. Onu bir kenarda turuyorum ‘Benden haber bekleyin’ diyorum. “

NE OLMUŞTU?

Fantezi müziğinin sevilen ismi Sinan Özen ve 2016 yılında evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri 2020 şubat ayında dünyaya geldi. Ancak sanatçının bu mutluluğu kızının rahatsızlığı nedeniyle kısa sürdü.

Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

Sinan Özen, minik bebeğin sağlık durumu ile ilgili her gelişmeyi takipçileriyle de paylaştı:

Uzun bir tedavi sürecinin ardından güzel haber geldi. Sinan Özen, Instagram hesabından sevenlerine teşekkür etti:

“Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum.”

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar