Bizi Takip Edin

Magazin

 Deniz Akkaya ifade verdi

Yayınlandı

Tarih

Eski manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği kurucusu ve başkanı Haluk Levent’in şikayeti sonrası hakkında açılan soruşturma kapsamında şüpheli olarak ifade verdi. Haluk Levent’in Kızılay’dan çadır satın alarak toplum vicdanını yaraladığını iddia eden ve vatandaş olarak gereğini yaptığını belirten Akkaya, “Bu adama para teslim etmeyin” dedi.

Deniz Akkaya, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmnaraş merkezli deprem felaketi sonrası düzenlediği yardım kampanyası ile bağış toplayan AHBAP Derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent’le ilgili olarak, ‘dolandırıcılık’ iddiasında bulunmuştu. Akkaya’nın açıklamaları sonrası harekete geçen Haluk Levent, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Şikayet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan Deniz Akkaya, bugün şüpheli sıfatıyla ifade verdi.

“ÇOK CİDDİ İDDİALAR ORTAYA ATILDI”

Deprem sonrası AHBAP Derneği’ne milyarlarca bağış yapıldığını dile getiren Akkaya, “Yardımların toplanmasından sonra bu derneğin toplanan yardımları ne şekilde kullandığı, kendisine yapılan bağışlara sahip çıkıp çıkmadığı, bunları amacına uygun şekilde kullanıp kullanmadığına ilişkin sosyal medyada ve çeşitli haber kaynaklarında çok ciddi iddialar atılmıştır” dedi.

“TOPLUM VİCDANINI YARALAMIŞTIR”

Haluk Levent hakkında ‘dolandırıcılık’ suçundan birçok dava açıldığını belirten eski manken, “Müşteki depremzedelere yardım için toplanan parayla Kızılay Derneği’nden de çadır satın almış ve toplum vicdanını yaralamıştır” şeklinde konuştu.

Savcının sorusu üzerine bu iddialar için daha önce suç duyurusunda bulunmadığını söyleyen Deniz Akkaya, “Her nasıl oluyorsa bu kişi kendisi hakkında iddialarda bulunan kimseden şikayetçi olmayıp, sadece beni şikayet etmiştir. Üzerime atılı suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Ünlü oyuncu baba oldu

Yayınlandı

Tarih

Editör

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de skeç yazarlığı ve oyunculuk yapan Atakan Çelik sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurdu.

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin skeç yazarlarından ve oyuncularından Atakan Çelik, 2017’de Zeynep Mızrak Çelik ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi. İkilinin kızları Nefes, dünyaya geldi. Çift, bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Çelik, kızıyla birlikte verdiği bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, Sen gel yine Nefes’im ol, yarınlara hevesim ol ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Magazin

Bülent Erkol’dan Müslüm gürses çalışması

Yayınlandı

Tarih

Editör

BÜLENT ERKOL değerli üstadımız AHMET SELÇUK İLKAN
şarkılarıyla günümüze taht kurmuştu ve yine yepyeni şarkısıyla “SENİ YAZDIM
KALBİME” eseri ile ve yepyeni yorumuyla siz değerli dinleyicilerimizle
buluşturarak yine müzik piyasasında yerini buldu.

Çok yakın zamanda 4’üncü şarkımız ve 7 şarkılık albümü ile çok hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi

Okumaya Devam Et

Magazin

Sanatçı Sheri Deniz bu ara herkes ‘Sussun’ diyor

Yayınlandı

Tarih

Editör

Sanatçı bu ara herkes Sussun diyor.

Sheri Deniz’in yeni şarkısı “Suskunum” 27 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alacak. Şarkının bir özelliği aylar önce bitmiş olmasına rağmen zaman açısından karar verilmediğinden gecikmeli çıkıyor, Şarkının amacı içimize çekilip sessiz kalmayı ve meditasyonu anımsatmaktı,  buna göre yazıldı. Ama bu ara insanlar hayal kırıklığı yaşıyor, kızgın, mutsuz olmasından bu zamana uygun bulduğunu belirtti. Bayramda çıkmasına karar verdi. Sözler tam bu zamana uymuş oldu.

Sheri Deniz her yaptığım şarkım geleceğin bilgilerini barındırıyor diyor, geleceği görmek gibi. Duru görüm açık ondan sanırım. Güzel bir Şarkı oldu dedi. Şarkının Söz ve Bestesi  Kendisine ait, Aranje  Ozan Kavasoğullarına, Yapım MGM müzikten çıktı. Klibide yine Aranjör ve Sanatçı Arkadaşı Yücel Karakuş  çekti, 

Klipte netd de yayında olacak. Sessiz ve huzur içinde kalıp sadece izleyici olun diyor.
Emeği geçen güzel ruhlara teşekkür ederim.

Okumaya Devam Et

Çok Okunanlar